Як стартують тендерні торги в Україні, процедура подачі заявок

Першим та головним етапом проведення будь яких тендерів в Україні є оголошення про аукціон. З 2016 року його необхідно публікувати на спеціальних електронних майданчиках, котрі акредитовано в системі Прозорро. В цьому оголошенні міститься інформація про умови участі у майбутньому тендері. Окрім того в ньому зазначається весь перелік документів, котрі будуть необхідні для прийняття участі.

Інформаційний портал megasale.com.ua надав інформацію про обов’язкові пункти, котрі мають бути зазначені в оголошенні про тендер. До цих складових відносяться:

  • Вимоги до товару, послуг або робіт, котрі планується закупити особа. Тут зазначаються технічні характеристики продукту, а також інформація про кількість.
  • Вимоги щодо кваліфікації майбутніх учасників;
  • Критерії замовника, за якими він буде оцінювати пропозиції учасників.

Заявки на тендер

Підприємство, представник якого збирається брати участь у державних закупках, першочергово повинно бути зареєстровано на електронному майданчику системи Прозорро. Після реєстрації відкривається доступ до пошуку лотів. Якщо ви знайшли необхідний тендер, то ретельно вивчайте правила його проведення та вимоги до учасників.

Дуже важливо на цьому етапі задавати запитання замовнику. Саме через таку реалізацію ви зможете забезпечити себе потрібними нюансами, котрі допоможуть перемогти. Система встановила, що учасники можуть вести перемовини на цьому етапі до того часу, поки не настане дата за 10 діб до початку аукціону.

У замовника є 3 дні для надання відповіді. Під час проведення переговорів, умови проведення майбутнього тендеру можуть бути змінені. Всі зміни одразу ж публікуються в системі та вони становляться відомими для усіх учасників. Існують мінімальні вимоги до кількості учасників у майбутніх тендерах. Детальніше з цим переліком правил можливо ознайомитись на сайті Мегасейлс.

Для допорогових тендерів мінімальною кількістю учасників є всього один. Для надпорогових – не менше двох. Система відмінить проведення тендеру, якщо умови мінімальної кількості учасників не будуть дотримано. Будьте уважні та не прогавте можливість успішно провести торги через таку дрібну помилку.