Реєстрація арештованого майна та його реалізація на Прозорро.Продажі

Протягом багатьох років торгівля і обмін ресурсами допомагали людям безперешкодно купувати вилучені речі з банкрутств. Нерухомість, різні види транспорту, ювелірні вироби, одяг, електроніка та інші предмети можуть бути вилучені з майна позичальників банків, а суди можуть збанкрутувати за невиплату кредиту.

Раніше державна електронна система функціонувала на придбаному ринку нерухомості, де проводилися всі аукціони з продажу активів. Але з кожним роком кількість скарг від людей збільшується. Дискримінація, бюрократія, корупція та інші непрозорі схеми були поширені, і уряд і кредитори не отримали повну суму від запланованого продажу. Громада вимагала зміни ситуації. Саме тому Міністерство юстиції вирішило передати торгівлю на електронну біржу UUB, щоб зробити ситуацію на ринку більш стабільною і прозорою.

Якщо існує чесна конкуренція, повна безпека і ринкові ціни на товари, Торгова біржа UUB тепер дозволяє приватним особам і компаніям безперешкодно купувати різні товари. З тих пір ситуація змінилася і почала поліпшуватися, і кількість бажаючих взяти участь в аукціоні швидко росло. Тому можна з упевненістю стверджувати, що обмін був успішним і перспективним, оскільки це новий крок до вирішення деяких проблемних питань, пов’язаних з позикою незаконних акцій.

Що потрібно знати про торгівлю в торговельній системі «UUB»?

Прийняти участь у торгах можуть тільки ті, хто успішно пройшли етап реєстрації на офіційному веб-сайті біржі, можуть брати участь в електронній комерції в системі UUB. Крім того, кожен учасник повинен прочитати правила онлайн-аукціону і правила, встановлені на електронній платформі. Цим правилам слід дотримуватися, оскільки діяльність всіх учасників контролюється експертами з питань кібербезпеки з метою мінімізації шахрайства та інших незаконних дій. Якщо це так, співробітники біржі негайно встановлять його особистість і заборонять цій особі здійснювати будь-які дії на сайті біржі.

Ви можете зв’язатися з системними адміністраторами, щоб задати їм питання по використанню веб-сайтом https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/reestr-areshtovanogo-majna-ta-jogo-realizatsiya-na-prozorroprodazhi/ і підписання різних документів. Консультант допоможе клієнту вирішити будь-які проблеми цілодобово і без вихідних.