Чому слід приєднатися до Прозорро?

Перехід на застосування електронної системи торгів неможливо вважати несподіванкою, але його введення сприяло виникненню безліч непорозумінь. Земельні аукціони весь час були популярними, а зараз до них мають доступи все люди. Програма Прозорро.Продажі має кілька переваг:

  • відсутність небезпеки і захист особистих даних;
  • багатофункціональність в застосуванні;
  • багатий асортимент лотів різних категорій і функції;
  • відкрита і чесна система;
  • не потрібні особливі знання;
  • має доступ з усіх точок планети.

Яке саме майно реалізується на земельних торгах?

Продаж майна провадиться відповідно до закону країни про обіг сільськогосподарських ділянок. На акредитованої електронному майданчику УУБ, починаючи з 1 липня 2021 роки вже була розпочата продаж ділянок:

  • державні землі (в разі, якщо місцевими або виконавчою владою було прийнято відповідне рішення);
  • продаж майна банкрутів або арештованого майна примусово (відповідно до Закону «Про виконавче провадження» – послідовність виконавчого провадження та здійснені заходи допустимо побачити в інтернеті на сайтах держслужб і держреєстрів);
  • непримусового реалізація земельних часток сільськогосподарського призначення приватниками.

Всі відомості про продаваних ділянках відзначаються на майданчику. Для комфорту користувачів є карта. У вас буде можливість ознайомитися з усією інформацією і ретельно продумати своє рішення, не залишаючи будинок. Фахівці компанії постійно в швидкому темпі і високоякісно надаватимуть допомогу в підборі і порадять по всіх з’являються питанням. Для завершення угоди необхідно тільки перемогти – все оформлення пройде в онлайн-режимі без допомоги додаткових фахівців і агентських платежів. 

Брати участь мають право і бажання все люди повнолітнього віку. Новачки в цій справі завжди мають можливість спостереження за протягом торгів. Документи по операціях і торгів завантажують і зберігають на електронному майданчику Прозорро і мають доступ до всіх людей, які це побажають. У 2024 році аукціон землі матиме доступ також для юридичних осіб, які пройшли реєстрацію в Україні. Така умова потрібно для того, щоб не виникали негативні коментарі, пов’язані з нововведенням. За посиланням https://sale.uub.com.ua/news/poryadok-provedennya-zemelqnyh-aukcioniv-na-prozorro-prodazhi є більше корисної інформації.

Як проводиться аукціон?

Торгівля землею в Прозорро проводиться за регламентом, який чітко встановлений. Перед початком участі лоти повинні пройти експертизу і перевірку, які передбачаються українським законодавством. Беруть участь повинні пройти реєстрацію і ідентифікацію, сплатити реєстраційний збір. 

Всі користувачі, які пройшли реєстрацію, мають однакові права і в той же час спостерігають за тим, як проходять торги. Всі лоти оснащені власним таймером, який показує скільки часу залишилося до того, як будуть приймати заявки і почнеться аукціон. Під час подачі заявки ви повинні вказати вартість на лот та зробити внесення гарантійного внеску. Як правило, він досягає 10 відсоток від встановленої ціни об’єкта. Це потрібно для того, щоб гарантувати здатність беруть участь платити.

Ціна бронюється в системі Прозорро і зберігається до завершення аукціону. Якщо стався програш, внесок повернеться до власника, який переміг він зараховується в загальну ціну лота. Після того, як торги закінчилися і оголосили переміг йде укладення договору купівлі-продажу. 

В аукціоні зобов’язані брати участь від двох і більше учасники. Якщо цього не буде, то торги перенесуть на іншому час. Це повторно виділяє антимонопольне напрямок програми. Оформлення угоди проходить онлайн на електронному майданчику Прозорро, тому не обов’язково самим приходить на торги. Перехід права власності теж реєструють онлайн.

Розвиток електронної торгівлі позитивно впливає на економіку України. Такі операції здійснюються на електронних платформах, які виступають посередником між підрядниками та замовниками. 

Українська універсальна біржа – це зручна платформа, якою досить легко керувати, а додаткові знання для цього абсолютно непристойні. Завдяки простому інтерфейсу кожен, як продавець, так і покупець, може реалізувати виграшну угоду. Торги на цій електронній платформі є вагомими конкурентами, це досягається завдяки анонімності учасників та ймовірності необмеженої корекції цін.

Для укладення договору абсолютно немає необхідності в додаткових зустрічах та підписанні договорів. Документообіг відбувається в рамках електронної платформи, що позитивно впливає на додаткову економію, як часу, так і фінансових витрат.